بیزینس کوچ و مشاور کسب و کار

مجید صالحی

سال ۱۳۶۳ در شهر اراک متولد شدم؛ در دوران نوجوانی بدلیل علاقه به مباحث فروش و فروشنگی گاهی در کنار تحصیل، اوغات فراغت خود را در فروشگاه های اغوام و آشنایان به امر یادگیری مباحث فروش میگذراندم. در آن دوران به دلیل علاقه وافر به ورزش فوتبال با شرکت در کلاس های داوری بصورت رسمی و حرفه ای حدود ۱۲ سال در زمینه قضاوت مسابقات فوتبال فعالیت داشتم.

 

تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی به تحصیل در رشته نرم افزار کامپیوتر که یک از مباحث مورد علاقه ام بود گذراندم و سپس بدلیل علاقه شدید به مباحث علمی بازار تصمیم گرفتم مقطع ارشد خود را در زمینه بازرگانی ادامه دهم به همین دلیل کارشناسی ارشد خود را در گرایش بازاریابی گذراندم.

 

با افتخار فعالیت حرفه ای خود را در سال ۸۴ از بازاریابی میدانی شروع کردم و سپس در سال های بعد تجربه سرپرستی  و مدیریت واحد بازاریابی، فروش و توسعه بازار برخی از شرکت های خصوصی فعال در حوزه های ” IT ،ICT و تولیدی” را کسب کردم.

 

همچنین به واسطه تجرابی که طی ۱۳ سال گذشته کسب کرده ام بعنوان مشاور بازاریابی و فروش، مدیریت تجربه مشتری و تدرس پرسنل واحد بازاریابی و فروش در خدمت برخی از شرکت های خصوصی میباشم.

  • عضو پیوسته انجمن علمی بازاریابی ایران

  • بیزینس کوچ مورد تایید فدراسیون جهانی کوچ ( ICF)